Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Güvenlik ve Gizlilik Politikalarımız

 

Vonamair Sağlık Kozmetik Güzellik ve Estetik Hizmetleri (“VONAMAİR”) olarak web sitemize yapmış olduğunuz gezintiler kapsamında elde ettiğimiz kişisel verilerinizin gizliliğini korumayı taahhüt etmekteyiz.

 

Web sitemizin çalışmasını sağlamak ve Kişisel Verilerin Korunmasına ilişkin aydınlatma metninde ayrıntılı olarak açıkladığımız üzere belirli hizmetleri sağlamak için kişisel verilerinizi yasal mevzuata uygun şekilde topluyor, işliyor ve kullanıyoruz. Hizmetlerimizi kullanmaya başlamadan önce, KVKK Aydınlatma Metni’ni gözden geçirmelisiniz.

 

RENEW olarak, web sitemizin ve kullanıcılarımızın bilgilerinin güvenliği için gerekli önlemleri alıyoruz. Güvenlik için gerekli olan önlemleri yerine getirmekle birlikte, siteye kaçak girişlere karşı güvenlik açıklarını ortadan kaldırmak için donanım ve yazılım yapılandırmalarımızı sürekli kontrol ediyor ve geliştiriyoruz.

 

RENEW olarak aldığımız veya alabileceğimiz temel önlemler (bunlarla sınırlı olmamak üzere) özetle şunlardır;

 

  • 256-bit Secure Sockets Layer (SSL) sertifikaları
  • 3D Secure Ödeme Sistemi
  • Veri şifreleme

 

Sitemize erişim sağlayan kullanıcılar için bilgi güvenliğine ilişkin tüm tedbirleri azami ölçüde almakta ve veri güvenliğinize yüksek önem vermekteyiz. Sitemize yapmış olduğunuz ziyaretlerinizde kişisel verilerinizi paylaşmaksızın da güvenle gezinti yapabilirsiniz.